Default welcome msg!

Робот-пылесос RoboRock Vacuum Cleaner S6 Pure S602-00 White

Больше изображений

Робот-пылесос RoboRock Vacuum Cleaner S6 Pure S602-00 White
Артикул: 633035
ИЛИ
Тип уборки: Сухая, Влажная; Объем пылесборника: 0.48 л; Емкость аккумулятора: 5.2 Ач; Время зарядки: 3 ч; Уровень шума: 58 дБ; Цвет: Белый;
Описание

Подробности

Опис

Найголовніше

Огляд RoboRock Vacuum Cleaner S6 Pure S602-00 White

Demo

RoboRock Vacuum Cleaner S6 Pure

RoboRock на сторожі чистоти

Робот - пилосос RoboRock Vacuum Cleaner S6 Pure оснащений сучасним чотирьохядерним процесором, який забезпечує високу продуктивність роботи. Пилосос якісно і ефективно виконує сухе і вологе прибирання в будинку. Завдяки збільшеній потужності він легко всмоктує навіть велике сміття, а високоємна батарея дозволить пилососу прибрати приміщення площею до 250 м.кв., не перериваючись на підзарядку.

Vacuum_Cleaner_S6_Pure

Інтелектуальний SLAM - алгоритм

Лазерний датчик у вежі пилососа сканує простір на 360 градусів, всі отримані дані аналізуються SLAM - алгоритмом, який створює карту будинку з точним розташуванням всіх об'єктів. Використовуючи отриману карту, RoboRock Vacuum Cleaner S6 Pure прокладає оптимальний маршрут для найбільш швидкого та якісного прибирання в приміщенні.

Безпечне пересування

Система датчиків і сенсорів не дозволить RoboRock Vacuum Cleaner S6 Pure потрапити в неприємності. Передні датчики точно визначають перешкоди, після чого пилосос змінює напрямок руху, щоб уникнути зіткнень. Спеціальний датчик реагує на різкі перепади висоти і запобігає падінню пилососа зі сходів. Завдяки маневреним колесам RoboRock легко долає пороги і інші перешкоди висотою до 2 см.

Розумне управління

Після установки на свій смартфон фірмового додатка ви зможете повністю керувати роботою RoboRock Vacuum Cleaner S6 Pure на відстані. У додатку ви отримаєте доступ до всіх функцій і режимів, зможете контролювати зону прибирання, встановлювати час роботи, змінювати робочі параметри прямо в процесі прибирання.

Потужне всмоктування. V-образна щітка для якісного сухого прибирання

RoboRock Vacuum Cleaner S6 Pure укомплектований широкою основною щіткою з V-подібним розташуванням щетинок. Щітка захоплює більше площі за один прохід, м'які щетинки не пошкоджують поверхню, вони ефективно піднімають з підлоги сміття, крихти, пісок і інші забруднювачі і направляють їх в отвір для всмоктування. Сучасний мотор створює потік повітря з потужністю всмоктування до 2000 Па. Пилосос легко збирає з підлоги будь-яке сміття, від пилу і шерсті тварин, до горошин і котячого корму.

Vacuum_Cleaner_S6_Pure

Вологе прибирання

Для вологого прибирання наповніть резервуар водою і закріпіть на підошві пилососа серветку з мікрофібри. Під час прибирання вода надходить на серветку саме в такій кількості, щоб якісно протерти поверхню і не залишити мокрих плям або розводів. З RoboRock Vacuum Cleaner S6 Pure ваша підлога сяє чистотою.

Зонування приміщення для прибирання

У додатку ви зможете вибирати зони, які потребують першочергового прибирання. Вам потрібно лише вказати місце і визначити параметри прибирання, щоб RoboRock Vacuum Cleaner S6 Pure негайно приступив до роботи. Встановлюйте віртуальну стіну, щоб заборонити пилососу доступ в певну зону.

Vacuum_Cleaner_S6_Pure

Інтелектуальна підзарядка

RoboRock Vacuum Cleaner S6 Pure працює до тих пір, поки заряд його акумулятора не опуститься до мінімальних значень. Після цього пилосос автоматично відправляється на док-станцію для підзарядки. Пилосос запам'ятовує місце, де він перервався, і після поповнення заряду повертається туди, щоб закінчити прибирання.

Тривала автономна робота

Потужний літій-іонний акумулятор ємністю 5200 мАг дозволяє пилососу працювати до 150 хвилин на одному заряді. За цей час RoboRock Vacuum Cleaner S6 Pure здатний прибрати до 250 м.кв. площі. Використання безшумного двигуна і повітряних фільтрів з шумозаглушенням сприяло зниженню робочого шуму до комфортних показників.

Характеристики
Тип Робот-пылесос
Тип уборки Влажная, Сухая
Площадь уборки 250 м.кв
Объем пылесборника 0.48 л
Покрытия Кафель, Ковролин, Ламинат, Линолеум, Паркет, Плитка
Тип аккумулятора Li-Ion (литий-ионный)
Емкость аккумулятора 5.2 Ач
Время зарядки 3 мин
Управление Smart-управление
Функции Построение карты помещения
Виртуальная стена
Защита от падения со ступеней
Определение степени загрязнения
Уровень шума 58 дБ
Особенности Индикатор заполнения пылесборника
Цвет Белый
Габариты 353x350x96,5 мм
Вес 3,6 кг
Комплектация Робот-пылесос
Инструкция
Гарантийный талон
Гарантийный срок 12 месяцев
Дополнительно Характеристики и комплектация товара могут быть изменены производителем без уведомления.
Обмен и возврат товара Обмен и возврат товара осуществляется в течение 14 дней после покупки, согласно закону Украины "О защите прав потребителей Украины"