Гироскутер Ninebot MiniPro Black

More Views

Гироскутер Ninebot MiniPro Black
Артикул: 677693
OR (или)
Назначение: Для взрослых; Диаметр колес: 10.5"; Максимальная скорость: 18 км/ч; Запас хода до: 30 км; Максимальная нагрузка: 120 кг; Особенности: Дисплей, Подсветка, Приложение iOS/Android, Функция самобаланса; Мощность двигателя: 800 Вт; Аккумуляторная батарея: Li-ion; Время полной зарядки: 4 ч;
Описание

Details

Опис

Найголовніше

Огляд Ninebot MiniPro Black

Ninebot MiniPro

Сучасний засіб пересування

Гіроскутер Ninebot MiniPro - це сучасний міський електротранспорт, який допоможе вам забути про пробки і запізнення. Гіроскутер на великих колесах швидко доставить вас до місця роботи або навчання, в магазин чи на тренування. Пристрій легко долає невеликі бордюри і маневрує, об'їжджаючи дорожні перешкоди. Ninebot допоможе вам підтримувати спортивну форму і добре самопочуття.

Фото 1 Ninebot MiniPro

Інтуїтивне управління

Ninebot MiniPro не має видимих ​​елементів управління. Щоб навчитися керувати гіроскутером, знадобиться трохи інтуїції і практика. Нахиліться трохи вперед, і скутер поїде в потрібному напрямку. Подайте назад, щоб пригальмувати. Машина читає ваші думки і точно виконує вказівки.

Фото 2 Ninebot MiniPro

Продуманий до дрібниць дизайн

Гіроскутер Ninebot MiniPro має лаконічний сучасний дизайн, в якому кожна дрібниця має значення. Широкі рифлені платформи забезпечують чудове зчеплення з підошвою для більш точного управління і безпечної їзди. Для виробництва деталей корпусу використовувався стійкий до зносу високоякісний пластик, який не боїться швидкої їзди.

Фото 3 Ninebot MiniPro

Потужний і швидкий

Ninebot MiniPro отримав два двигуни сумарною потужністю 800 Вт. Завдяки цьому гіроскутер відмінно їде не тільки по рівному асфальтованому дорожньому полотну, але і легко долає нахил дороги в 15 градусів. Максимальне навантаження на пристрій становить 100 кг. Ninebot MiniPro має запас ходу 30 км і розвиває швидкість до 18 км/год.

Фото 4 Ninebot MiniPro
Фото 5 Ninebot MiniPro

Унікальна система BMS

Інтелектуальна система управління батареєю BMS контролює робочі параметри в режимі реального часу і автоматично робить зміни в настройках в залежності від умов поїздки. Це зменшує ризик відмови батареї, продовжує термін її служби і підвищує безпеку кожної поїздки.

Помітний на дорозі

Гіроскутер Ninebot MiniPro оснащений повноцінною підсвіткою, яка дозволяє безпечно їздити у вечірній і нічний час. Передня фара висвітлює відстань до 5 м і має регульовану потужність освітлення. Задні фари позначають гіроскутер на дорозі. При зміні напрямку руху включається яскравий жовтий поворотник. Про зупинення повідомляє стоп-сигнал червоного кольору.

Фото 6 Ninebot MiniPro
Характеристики
Максимальная скорость 18 км/ч
Диаметр колес 10.5"
Запас хода, км 30,00 ₴
Угол наклона 15°
Максимальная нагрузка 120 кг
Мощность двигателя 800 Вт
Аккумуляторная батарея Li-ion
Время полной зарядки 4 ч
Вес 12.8 кг
Гарантийный срок 12 месяцев
Дополнительно Характеристики и комплектация товара могут быть изменены производителем без уведомления.
Обмен и возврат товара Обмен и возврат товара осуществляется в течение 14 дней после покупки, согласно закону Украины "О защите прав потребителей Украины"